Chiny Roll On Perfume Bottles producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Jessie

Numer telefonu : 86-15061503699

WhatsApp : +8615061503699

Free call
Aman Industry Co., Ltd

Aman Industry Co., Ltd.

Tylko najlepsza jakość i obsługa

 

Aman Industry Co., Ltd
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa
marki: MĘŻCZYZNA Ilość pracowników:
Coroczne wyprzedaże: 5000000-8000000 Rok założenia: 2007
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Od 2007 roku nasza firma Aman Industry posiada wieloletnie doświadczenie, co czyni nas wiodącym ekspertem w branży opakowań z tworzyw sztucznych.Nasi doświadczeni wykwalifikowani eksperci posiadają różnorodne umiejętności zawodowe.Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych usług i produktów wysokiej jakości. Aman Industry sprzedaje maszyny do ponad 100 krajów na całym świecie.Posiadamy również magazyny w różnych krajach, takich jak Indonezja Dżakarta, Bangladesz, Dacca, Pakistan, Lahore.I Indie Bombaj.Itd. W tej dziedzinie możesz łatwo uzyskać nasz serwis techniczny i doradczy.
Nasza firma poświęca się ciągłym badaniom na tym szybciej rozwijającym się rynku, aby upewnić się, że zarówno my, jak i nasi klienci pozostaną na czele w tej branży.
Zajmujemy się produkcją i sprzedażą napełniarek stołowych oraz automatycznych linii do napełniania.Zestawy stołowe etykieciarka i automatyczne etykieciarki.Maszyny do montażu pompek kosmetycznych do balsamu i pistoletu spustowego.Staramy się zapewnić najwyższą jakość we wszystkim, co robimy.

Historia

Aman Industry Co., Ltd znajduje się na pięknej i żyznej ziemi Jiangnan Yumi, narodowego cywilizowanego miasta Wuxi City, na północ od rzeki Jangcy, w sąsiedztwie szybkiego, szybkiego ruchu Szanghaj-Nankin wzdłuż rzeki Jangcy, wody i transport lądowy prowadzi we wszystkich kierunkach.

Firma została założona w 2007 roku i rozwinęła się z warsztatu rzemieślniczego do dzisiejszego przedsiębiorstwa zintegrowanego z przemysłem i handlem.Firma zatrudnia obecnie ponad 100 pracowników, a fabryka zajmuje powierzchnię 12 000 metrów kwadratowych.

Do tej pory nawiązała dobre stosunki w imporcie i eksporcie z klientami z Rosji, Indii, Singapuru, Brazylii, Meksyku, Hiszpanii, Ukrainy, Korei Południowej, RPA oraz innych krajów i regionów.Jedno z największych przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem i eksportem form z tworzyw sztucznych w prowincji, a także związanych z eksportem maszyn i urządzeń oraz surowców.

Zapewniamy, że wytwarzamy produkty, które cieszą się popularnością na rynku i zapewniamy wszystkim naszym klientom niezależną i pewną obsługę.

Usługa
Aman Industry Co., Ltd. została założona w 2007 roku. Do tej pory mieliśmy już dobre relacje eksportowe i importowe z klientami z Rosji, Indii, Singapuru, Brazylii, Meksyku, Hiszpanii, Ukrainy, Korei Południowej, RPA i innych krajów oraz regiony, z wielkim honorem. Aman Industry przyjmuje "wierny i uczciwy" jako nasz rdzeń, utrzymujący się w ścisłym zarządzaniu i innowacjach technologicznych, z ostrożnym wytwarzaniem i ciągłym ulepszaniem. Dbamy o to, aby produkować produkty z zadowoleniem przez rynek i zapewniać serdeczne i pewne usługi dla wszystkich klientów.

Nasz zespół

  • Michael May

    Michael
  • Steve Lent

    Steve
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość